קורונה – האם ניתן לעשות משהו?

הקורונה (covid-19) מוגדרת כבר כמגיפה. לא מדובר בעוד וירוס שמסתובב בסין אלא כבעיה כלל עולמית שבעוד זמן קצר, על אף הצעדים הדרמטיים עליהם הכריזה הממשלה, לא ניתן יהיה לחמוק מהתמודדות איתה. אז איך מתמודדים?

ישנם כמה דברים שניתן לעשות כדי להתמודד עם הקורונה. לא בצד המניעתי אלא בצד הטיפולי:

 1. פורמולת צמחי מרפא איכותית – ההמלצה שלי היא כמובן על ה Be10. פורמולת Be10 מכילה מרכיבים חשובים לחיזוק מערכת החיסון: אכינציאה, פרופוליס, אוניה דה גאטו, לפאצ'ו ואסטרגלוס. חמישה מרכיבים אלו אינם מטפלים בנגיף הקורונה – הם מחזקים את יכולתו של הגוף ללחום בזיהומים חיידקיים וויראליים. אנו יודעים שנגיף הקורונה פוגע באנשים עם מערכת חיסון חלשה ועל כן – אין טבעי מלחזק את מערכת החיסון שלנו כדי ללחום בו. כל פורמולת צמחים טובה תוכל להתאים אבל שימו לב לרכוש פורמולה שיוצרה בפיקוח של משרד הבריאות, עומדת בתקנים ומכילה רכיבים איכותיים בריכוז גבוה. לחצו כאן כדי לרכוש את פורמולת ה Be10.
 2. ויטמין C – גם ויטמין C ידוע ביכולתו לחזק את מערכת החיסון במלחמתה בחיידקים ווירוסים. מינון של 1000 מ"ג כנראה שלא ישפיע אבל מינון של 3000 – 7000 מ"ג של ויטמין C ביום יכולים בהחלט לעשות את העבודה.
 3. אבץ – אבץ אחראי בין השאר גם על הזיכרון החיסוני שלנו. הזיכרון החיסוני אמור להבטיח שלא נחלה שנית באותה המחלה הזיהומית שחלינו בה בעבר. בכל זאת, אנו מתחילים לשמוע על אנשים שחלו בקורונה, החלימו וחלו שנית. הסיבה לכך, כנראה, היא בעיה בזיכרון החיסוני. אם אתם מתמודדים עם קורונה – חשוב לצרוך אבץ במינון של כ 20 מ"ג ביום למשך שבועיים. חשוב לא להמשיך לצרוך את האבץ מעל שבועיים מכיוון שצריכת יתר של אבץ עלולה לפגוע באיזונים של מינרלים אחרים בגוף.

מתי כדאי ליטול את צמחי המרפא ותוספי התזונה?

כדאי לקחת את הדברים מיד כאשר מרגישים שאולי התחיל משהו. לא לחכות לתוצאות מעבדה ולא להגיע למצב אפילו של כמה שעות ללא טיפול: מיד כאשר מרגישים משהו או אפילו מתלבטים – מתחילים לקחת את הדברים. אם אחרי כמה שעות זה נעלם, ממשיכים להתחזק עוד יום – יומיים. אם הסימפטומים מחמירים – ממשיכים לחזק את הגוף באינטנסיביות.

כדי לחזק את הגוף ולהכין אותו להתמודדות עם מצבים כאלו: כדאי ליטול פרוביוטיקה על בסיס יומיומי שבנוסף להשפעתה על מערכת העיכול – משפיעה לטובה על מערכת החיסון. בנוסף, מצטברות יותר ויותר עדויות על התועלת בשמירה על רמה נאותה של ויטמין D כדי לחזק את הגוף בפני נגיף הקורונה. הקשר בין ויטמין D למערכת הנשימה ידוע כבר שנים ארוכות וגם במקרה של הקורונה – רואים את ההשפעה השלילית של מחסור בויטמין D על מהלך המחלה ואת העמידות בפני הקורונה שמקנות רמות טובות של ויטמין D. רק שימו לב לא להגיע למינונים לא סבירים: טלו 1000-2000 יב"ל (IU) ביום.

 

בסרטון: דרכים להתמודדות עם הקורונה. לקראת סוף הסרטון – קצת על ה Be10.

5 תגובות
 1. יהודית
  יהודית אומר:

  שלום, ממה שידוע לי אסור לקחת אסטרגלוס כשיש חום אלא רק למניעה וחיזוק לפני שחולים, אני מבינה שהפורמולה הזאת לזמן המחלה עצמה? איך זה מסתדר?

  הגב
  • נדב אלשיך
   נדב אלשיך אומר:

   יהודית שלום,

   האסטרגלוס נחשב ברפואה הסינית כצמח "סוגר" ושומר על האנרגיות ולכן לא מומלץ לצרוך אותו במצבי חום כי הוא לא מאפשר לחום "להתפזר". עם זאת, כחלק מפורמולה כוללת – אני חושב שהוא מתאים בהחלט למצבים בהם צריך לשמור על האנרגיה ולחזק את הגוף. מהניסיון שלי עם הפורמולה הזאת לאורך שנים – ראיתי שהיא מחזקת את הגוף בצורה מדהימה ומאוששת את הגוף ממחלות וממצבים של חולשה על רקע של חיידק או וירוס. נתתי את הפורמולה לאנשים רבים גם במצבים של חום גבוה מאד וכאמור – בגלל שהפורמולה מורכבת ולא מדובר בשימוש בצמח בודד – הפורמולה מועילה גם למצבים כאלו.

   בריאות לכולם, נדב

   הגב
 2. יאיר
  יאיר אומר:

  אני יודע שזה קצת נשמע הזוי מה שאכתוב אבל ראיתי בסידור איש מצליח שסממן הקטורת שמייצג את ספירת הכתר (קורונה) זה צרי. למיטב הבנתי גם ממאמר שלך שקראתי באתר ניתן למצוא צרי גם בימינו בקלות והוא ראש לכל הרפואות (אולי בגלל זה הוא הסממן הראשון). נקודה למחשבה שחשבתי שכדאי לבדוק (לי אין כל כך אמצעים לבדוק)

  הגב

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *