כמעט כל מי שנכנס לעולם הרפואה המשלימה, עומד נבוך מול ים הטיפולים וההיצע הכמעט אין סופי של האפשרויות שעומדות לפניו. לנוחיותכם – סידרנו לכם אינדקס עם מבחר הכתבות והסקירות שבצענו פה במרכז ההוליסטי מעט צרי. תהנו!!

 

אם יש לכם עוד שאלות בנושא זה ובכל נושא אחר – התקשרו אלינו (0525-802-441) או צרו קשר דרך תיבת הצור קשר.

                                                                                             בהצלחה!!

 

אירידיולוגיה

שיטת   אבחון דרך קשתית העין. אבחון מחלות ונטיות גנטיות. שיטה שמקורה בארצות אירופה   ומקובלת בעולם המערבי.

ביופידבק

הטכנולוגיה   בשירות הרפואה המשלימה! מכשור חדיש לזיהוי שינויים פיזיולוגיים אצל האדם. זיהוי   "נקודות רגישות" וטיפול בהן על פי המידע שהגוף עצמו מוסר.

רימות רפואיות

מנתחות   כירורגיות זעירות ללא הכשרה וללא הסמכה של משרד הבריאות. הרימות יודעות להבחין   בין רקמה בריאה ובין רקמה חולה. אולי מגעיל. אולי מזעזע. אבל כשהאופציה היחידה   היא כריתת איבר? נראה לי שכולם ילכו לכיוון הזה…

הילינג

איך   ללא מגע ניתן לרפא? מה עושה המטפל שמניח את ידיו מעל לגופך? שאלה טובה. אני לא   בטוח שיש למישהו תשובה מדוייקת אבל מה שברור הוא: זה עובד!

סוג'וק

השיטה   החדשה הקוראנית. שיטה שמשלבת בתוכה אלמנטים מהרפואה הסינית ורפואות המזרח   השונות. למה היא מועילה? למה היא לא מועילה?

דיקור סיני

דיקור סיני   הוא חלק מהרפואה הסינית שהתחילה להתפתח כבר לפני אלפי שנים. במה דומה הדיקור של   היום לדיקור של אז? מה יותר טוב, ההתפתחות והקדמה או השיטות הישנות?

אבני   מרפא

אבני מרפא??   מה זה? האם אבן יכולה לרפא? מה צריך לעשות כדי שזה יעבוד? נגיעה קטנה בשיטת   טיפול ישנה ישנה…

אוריקולותרפיה

תודו שחשבתם על זה כבר   – לאפרכסת האוזן יש צורה כמו של עובר קטן שמקופל במעי אמו. בשלב   כלשהו בהסטוריה העולמית, מישהו לקח את זה צעד אחד קדימה והפך את הנתון הזה   לשיטת טיפול.

כוסות רוח

כוסות   רוח הן שיטה עתיקה לטיפול במגוון בעיות. בעבר הרחוק, היו משתמשים בקרניים של   בעלי חיים שונים בכדי לבצע את הטיפול. היה גם אש בסיפור… כיום, יש מכשירים   פשוטים שבעזרת וואקום קל יכולים לעשות הרבה טוב.

טאי צ'י

טאי   צ'י זה בעצם שיטת לחימה מיוחדת שמביאה מזור להמון אנשים. רוב הלומדים והמתרגלים   רחוקים מלהיות לוחמים… קצת על השיטה, על הפילוסופיה וגם סרטון קצר.

נרות הופי

אחרי   השמדת האינדיאנים לא נשאר הרבה אבל משהו אחד לפחות נותר – נרות ההופי. הנרות הן   פתרון גאוני ופשוט כאחד שמטפל בדלקות אוזניים ובנוזלים באוזניים. איך לא חשבו על   זה קודם??

אפיתרפיה

אדם   אחד שדרך על כוורת דבורים, גילה בעל כרחו את כוחות הריפוי של ארס הדבורים. היום   זו כבר שיטה לטיפול במחלות שונות.

קערות טיבטיות

ריפוי טיבטי במוזיקה.   לשכב, להרגע ולהבריא. איך זה עובד? (תשובה: לא פלצבו..).

הומיאופתיה

תגידו, מה יותר יעזור   לי: לאכול חמישה אגוזים או לאכול חלקיק אגוז? ומה בנוגע לשימוש בצמחי מרפא?   ההומיאופתיה טוענת: ככל שתדלל את צמחי המרפא ושאר התרופות שלך – הן יעבדו יותר   טוב.

קרניוסקראל

ידעתם שהגולגולת עשויה   ממספר עצמות מחוברות? ידעתם שבין עצמות הגולגולת יש מפרקים? טיפול עדין מאד ואפקטיבי   מאד.

רפלקסולוגיה

כל הגוף משתקף בכף הרגל   שלנו. לחיצה פה ולחיצה שם והגוף מתעורר לריפוי. עוד על השיטה ויתרונותיה.

צמחי מרפא 

אחד הטיפולים   הפופולאריים ביותר והנחקרים ביותר. בצמחי המרפא רכיבים רבים מאד שיכולים להצעיד   אותנו אל עתיד טוב יותר. הסטוריה קצרה ומידע מעניין נוסף.

ארומתרפיה

התמצית שבתמצית שבצמחי   המרפא. הריפוי בעזרת מולקולות הריח הנדיפות. איך זה עובד? וגם – אינדקס שימושי   לארומתרפיה.